سمعک با قیمتی باور نکردنی
مراجعین محترم این وبلاگ در جهت خیریه برای افرادی که به هر نحو از کم شنوایی رنج میبرند راه اندازی شده است تا کمک کوچکی برای خرید سمعک در اختیار آنها قرار دهد لذا تمام سمعکهایی که توسط شما و یا ادیولوژیست مربوطه انتخاب شود ۱۵٪زیر قیمت شرکتی ارائه میگردد.این خیریه با تمامی شرکتهای معتبر ساخت سمعک دنیا و قالب گوش از جمله شرکت اتیکن دانمارک .ویدکس دانمارک.زیمنس آلمان.فوناک سوییس. استارکی آمریکا.یونیترون کانادا .اینترتون آلمان و....در ایران قرارداد رسمی دارد و تمامی سمعکها با گارانتی و خدمات شرکتی ارایه می گردد تا این اطمینان را به مصرف کنندگان دهدکه تمامی سمعکها ارجینال بوده و از اصل بودن سمعک اطمینان حاصل نمایند .

مراجعین محترم خواهشمند است نوع و مدل سمعک مورد نظر خود را انتخاب کنید  و یا با کارشناس مربوطه تماس حاصل نمایید تا راهنماییهای لازم را به شما ارائه دهد .به منظور  راهنمایی بهتر کارشناس مربوطه .سنجش شنوایی بیمار خود را گرفته و به ایمیل ارسال نمایید و یا بصورت شفاهی برای کارشناس اعداد را بخوانید .

از مراجعه شما و همچنین خیرینی که در این امر همیشه کمک رسان و یاور ما بوده اند کمال تشکر و قدر دانی را داریم و از خداوند منان توفیق روز افزون آنها را خواستاریم .

+ نوشته شده در  دوشنبه سی ام بهمن ۱۳۹۱ساعت 22:45  توسط آوا  |